@creativsport

0728161918

Cazare

-Colegiul Forestier Rm. Vâlcea -Hotel Traian Călimănești

-Stațiunea Ocnele Mari

Mai multe detalii...

Orientare, Cupa Oltului - Buridava

Cupa Oltului - Buridava 2022 - Start list by classes
Cupa Oltului - Buridava 2022 vin. 15.04.2022 23:00
Start list by classes created by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Fam (37) 0,3 km 8 C
No Stno Chipno Name Club Start
1 Parausanu Calin CS AKTIV RM VALCEA 3:00
2 3 Marian Costel Garjavu Individual CLub Ind. Club 4:00
3 208 Ostafi Tudor Palat Tg. Jiu 5:00
4 Zamfirescu Teodor CS AKTIV RM VALCEA 6:00
5 230 Stoian Andrei Palat Targoviste 7:00
6 223 Banta David Palat Tg. Jiu 8:00
7 51 Tudor Voicu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 9:00
8 202 Munteanu Anastasia Palat Tg. Jiu 10:00
9 148 Tyurkina Maria Ucraina 2 Ucraina 2 11:00
10 180 Poenaru Mihai Cristian Aventura Pitesti 12:00
11 144 2050639 ONCIU PAUL MADALINA CS Chimia Victoria 13:00
12 179 Cojocaru Bogdan Aventura Pitesti 14:00
13 151 Trach Elizabeth Ucraina 2 Ucraina 2 15:00
14 142 2050638 MURZEA CEZAR ALIS CRISTINA CS Chimia Victoria 16:00
15 149 Krupa Anastasia Ucraina 2 Ucraina 2 17:00
16 40 Vlad Balota Lupii Ageri Popesti-Leordeni 18:00
17 141 2050636 Balas Ilinca Gabriela CS Chimia Victoria 19:00
18 47 Stefan Veringa Lupii Ageri Popesti-Leordeni 20:00
19 150 Postovar Amelia Ucraina 2 Ucraina 2 21:00
20 56 David Palade Lupii Ageri Popesti-Leordeni 22:00
21 96 Ana Roxana Gidei O Masters Hunedoara 23:00
22 55 Sefan Cutucos Lupii Ageri Popesti-Leordeni 24:00
23 115 Antonia Monica Predoana Sc.Gim. Vulpeni 25:00
24 63 Amira Neagu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 26:00
25 152 Dubinenko Carolina Ucraina 2 Ucraina 2 27:00
26 37 Filip Simionescu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 28:00
27 147 Krupa Viktoria Ucraina 2 Ucraina 2 29:00
28 143 2050635 ONCIU MATIAS+ MARIUS CS Chimia Victoria 30:00
29 231 Badea Evelin Palat Targoviste 31:00
30 90 Daniel test Individual CLub Ind. Club 32:00
31 181 Stanciu Timur Aventura Pitesti 33:00
32 207 Ostafi Alex Palat Tg. Jiu 34:00
33 116 Ania Maria Gigiu Sc.Gim. Vulpeni 35:00
34 33 Toma Coman Lupii Ageri Popesti-Leordeni 36:00
35 203 Munteanu Viviana Palat Tg. Jiu 37:00
36 117 Catalin Marian Marcu Sc.Gim. Vulpeni 38:00
37 206 Grou Alexandra Palat Tg. Jiu 39:00
 
 
F10 (29) 0,4 km 9 C
No Stno Chipno Name Club Start
1 59 Briana Alexe Lupii Ageri Popesti-Leordeni 0:00
2 172 Mitu Alexia Mihaela Anie Aventura Pitesti 1:00
3 121 Rebeka Milian Neagoe Sc.Gim. Vulpeni 2:00
4 216 Predan Alesia Palat Tg. Jiu 3:00
5 171 Spirescu Monica Ioana Aventura Pitesti 4:00
6 Mihailescu Ingrid Centrul Mircea cel Batran 5:00
7 241 David Nectaria Palat Targoviste 6:00
8 Necsoiu Anastasia Centrul Mircea cel Batran 7:00
9 145 2050637 MARA MURZEA CS Chimia Victoria 8:00
10 Georgescu Irina Centrul Mircea cel Batran 9:00
11 119 Maria Stina Sc.Gim. Vulpeni 10:00
12 57 Alexandra Pelz Lupii Ageri Popesti-Leordeni 11:00
13 Mihailescu Teodora Centrul Mircea cel Batran 12:00
14 75 Alexia Radoi Lupii Ageri Popesti-Leordeni 13:00
15 Coman Clara Centrul Mircea cel Batran 14:00
16 70 Maria Chilianu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 15:00
17 Dobrescu Alexia Centrul Mircea cel Batran 16:00
18 60 Maya Halafawi Lupii Ageri Popesti-Leordeni 17:00
19 Ionescu Ingrid Centrul Mircea cel Batran 18:00
20 185 Raduta Ada Aventura Pitesti 19:00
21 Ungureanu Sofia Centrul Mircea cel Batran 20:00
22 73 Gabriela Avram Lupii Ageri Popesti-Leordeni 21:00
23 Stroe Stefania Centrul Mircea cel Batran 22:00
24 58 Irina Pandelescu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 23:00
25 120 Elena Maria Manea Sc.Gim. Vulpeni 24:00
26 Dragan Ariana Centrul Mircea cel Batran 25:00
27 146 2050634 STEFAN MURZEA CS Chimia Victoria 26:00
28 174 Camber Sara Maria Aventura Pitesti 27:00
29 242 Balan Ioana Palat Targoviste 28:00
 
 
M10 (38) 0,4 km 9 C
No Stno Chipno Name Club Start
1 173 Tudor Draghici Aventura Pitesti 0:00
2 232 David Luca Palat Targoviste 1:00
3 44 Laurentiu Paraschivescu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 2:00
4 Pana David Centrul Mircea cel Batran 3:00
5 157 Volovyi Kostiantyn Ucraina 2 Ucraina 2 4:00
6 Sorescu Alexandru Centrul Mircea cel Batran 5:00
7 234 Dutu Vlad Palat Targoviste 6:00
8 54 Andrei Budan Lupii Ageri Popesti-Leordeni 7:00
9 183 Nedelcu Robert Robert Aventura Pitesti 8:00
10 118 Costinel Eduard Blejdea Sc.Gim. Vulpeni 9:00
11 158 Vitkovich Yaroslav Ucraina 2 Ucraina 2 10:00
12 Rotaru Emilia Centrul Mircea cel Batran 11:00
13 233 Dutu Radu Palat Targoviste 12:00
14 Vleju Denis Centrul Mircea cel Batran 13:00
15 235 Antonescu Ionut Palat Targoviste 14:00
16 201 Munteanu Damian Palat Tg. Jiu 15:00
17 13 2050625 Eric Mogos CS Chimia Victoria 16:00
18 Georgescu Horia Centrul Mircea cel Batran 17:00
19 221 Corfa Sebastian Palat Tg. Jiu 18:00
20 Rotaru Elena + 7 ins Centrul Mircea cel Batran 19:00
21 153 Maksimovich Artyom Ucraina 2 Ucraina 2 20:00
22 182 Nitu Vladimir Ioan Aventura Pitesti 21:00
23 42 Iustin Badescu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 22:00
24 155 Postovar Ratmyr Ucraina 2 Ucraina 2 23:00
25 Stan Predici Eric Centrul Mircea cel Batran 24:00
26 Mesea David CS AKTIV RM VALCEA 25:00
27 Radut Raul Centrul Mircea cel Batran 26:00
28 219 Adamescu Mitica Palat Tg. Jiu 27:00
29 30 Mario Antimir Lupii Ageri Popesti-Leordeni 28:00
30 Decuseara Cezar Centrul Mircea cel Batran 29:00
31 46 Madalin Burca Lupii Ageri Popesti-Leordeni 30:00
32 Tilea Matei Centrul Mircea cel Batran 31:00
33 184 Radulescu Eric Stefan Aventura Pitesti 32:00
34 Tudor Cristian Centrul Mircea cel Batran 33:00
35 156 Postovar Svjatoslav Ucraina 2 Ucraina 2 34:00
36 Randasu Radu Centrul Mircea cel Batran 35:00
37 154 Kirianova Eduard Ucraina 2 Ucraina 2 36:00
38 36 Alex Miron Lupii Ageri Popesti-Leordeni 37:00
 
 
F11-14 (32) 0,6 km 12 C
No Stno Chipno Name Club Start
1 62 Maria Ghetu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 11:00
2 8 2050621 Melisa Elena Scorobet CS Chimia Victoria 12:00
3 61 Sabina Balauca Lupii Ageri Popesti-Leordeni 13:00
4 195 Bodarlau Maya Aventura Pitesti 14:00
5 68 Alexandra Raducan Lupii Ageri Popesti-Leordeni 15:00
6 194 Borcaneci Sara Aventura Pitesti 16:00
7 66 Teodora Padureanu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 17:00
8 22 Mariia Puzhakova LYNX Trail Odess 18:00
9 74 Andreea Avram Lupii Ageri Popesti-Leordeni 19:00
10 196 Iordan Mara Catinca Aventura Pitesti 20:00
11 65 Daria Mirea Lupii Ageri Popesti-Leordeni 21:00
12 12 2050624 Laura Maria Comsoiu CS Chimia Victoria 22:00