@creativsport

0728161918

Cazare

-Colegiul Forestier Rm. Vâlcea -Hotel Traian Călimănești

-Stațiunea Ocnele Mari

Mai multe detalii...

  1. ro
  2. en
Winter Run Buridava - Start list by classes - All stages
Winter Run Buridava mie. 01.02.2023 00:47
Liste participanti (Va rugam sa verificati in lista: nume/prenume, categoria, cursa)

 
W6K F15-18 (9)
Name Club
Ciortea Andreea Denisa DT Severin
Chitigiu Gabriela DT Severin
Vitel Andreea DT Severin
Dragomir Mihaela DT Severin
Betiu Dalisa Elena DT Severin
Marya Stan AZC Pitesti
Ane Popescu AZC Pitesti
Cretescu AlexandraRoxana DT Severin
Pacala Andreea DT Severin
 
 
W6K F19-34 (7)
Name Club
Loredana Serban Bucuresti
Carmen Ungureanu Rm Valcea
Costan Claudia Bucuresti
Marinescu Corina Mogosesti
Dumitru Denis AZC Pitesti
Rosu Delia AZC Pitesti
Grigoroiu Valentin Rm Valcea
 
 
W6K F35-49 (7)
Name Club
Iordache Elena Alina Rm Valcea
Iordache Elena Alina Rm Valcea
Manea Ramona Maria PC Tg. Jiu
Ionela Onel Rm Valcea
Iustina Danciulescu Slatina
Duna Veronica Voluntari-Ilfov
Cristina Beblea Dumbravita
 
 
W6K F50-59 (2)
Name Club
Marinela Popescu Slatina
Fratilescu Mariana Hunedoara
 
 
W6K F60+ (1)
Name Club
Voicu Mariana Slatina
 
 
W6K M15-18 (4)
Name Club
Costea Ionut DT Severin
Porcaru Daniel DT Severin
Adelin Dreptate AZC Pitesti
Nectarie Dutu AZC Pitesti
 
 
W6K M19-34 (10)
Name Club
Palos Mihai DT Severin
Sunei Razvan DT Severin
George Patrascu Slatina
Dobre Mihai Topoloveni
Andrei Golovei Chisinau
Ionut Codrea AZC Pitesti
Dani Alexandru AZC Pitesti
Nedelcu Gabriel AZC Pitesti
Ion Stefan Mioveni
Serban Codorescu AZC Pitesti
 
 
W6K M35-49 (10)
Name Club
Andrei Cristache Bucuresti
Alexandru Ghigulescu DT Severin
Iordache Constantin Alin Rm Valcea
Iordache Constantin Alin Rm Valcea
Serban Mircea , Pitesti
George Manuel Iorga Slatina
Dan Blebea Dumbravita
Marius Serb Rm Valcea
Avelin Panait Rm Valcea
Ionut Andrei Florescu Bucuresti
 
 
W6K M50-59 (4)
Name Club
Timar Tiberius Deva
Florian Dicu Slatina
Viorel Mara Chisineu-Cris
Milolescu Cristian DT Severin
 
 
W6K M60+ (2)
Name Club
Marian Costel Girjavu Craiova
Ruta Ion Slatina
 
 
W17K F35-49 (4)
Name Club
David Corina Bucuresti
Maria Herman Medias
Pufu Alys Rm Valcea
Ioana Corgoja Sibiu
 
 
W17K M19-34 (10)
Name Club
Cascante Castro Jonathan Bucuresti
Valentin Andreica , Pitesti
Ioan Mihaila Bucuresti
Gabriel Atanasiu Bucuresti
Catalin Dumitru Georgesc Slatina
Catalin Olteanu AZC Pitesti
Costel Robea AZC Pitesti
Liviu Stoica AZC Pitesti
Mihail Paraschiv Timisoara
Andreica Valentin , Pitesti
 
 
W17K M35-49 (20)
Name Club
Marian Miercan Rm Valcea
Bogdan Simescu Medias
Ninel Geauca Slatina
Catalin Ionut-Tiberius Slatina
Florin Lixandru Slatina
Dragoman Ioan Cristian Medias
Borcan Adrian Slatina
Alexandru Silviu Dan Otopeni
Vlad Sandru Rm Valcea
Anton Gherca Bucuresti
Paul-George Barbulescu Slatina
Liviu Micu Slatina
Mihai Panait Mioveni
Aurel-Claudiu Cebuc Bunesti
Florin Lixandru Slatina
Bogdan Stanca Rm Valcea
Gomes Eduardo Voluntari-Ilfov
Daniel Constantin Craiova
Nicusor Ungureanu Slatina
Iulian Pipin Slatina
 
 
W17K M50-59 (7)
Name Club
Codrea Gheorghe Petrosani
Boruga Florin DT Severin
Viorel Mihailescu Petrosani
Ciobanu Vasile Slatina
Cristian Noreanu Craiova
Petre-Dan Mihai Slatina
Gheorghe Codrea Petrosani
 
 
CrosS F9-11 (1)
Name Club
Nikol Patricia Deva
 
 
CrosS F12-14 (1)
Name Club
Timar Patricia Deva
 
 
CrosS F15-18 (7)
Name Club
Dragomir Mihaela DT Severin
Vitel Andreea DT Severin
Boceanu Elena B Govora
Ciortea Andreea Denisa DT Severin
Pacala Andreea DT Severin
Cretescu AlexandraRoxana DT Severin
Betiu Dalisa Elena DT Severin
 
 
CrosS F19-34 (3)
Name Club
Lemna Alexandra Cristina Campulung
Costan Claudia Bucuresti
Loredana Serban Bucuresti
 
 
CrosS F35-49 (5)
Name Club
Roxana Moise Rm Valcea
Manea Ramona Maria PC Tg. Jiu
Stefania Purcarea Slatina
Duna Veronica Voluntari-Ilfov
Cristina Beblea Dumbravita
 
 
CrosS F50-59 (2)
Name Club
Fratilescu Mariana Hunedoara
Cecilia Cataniciu Rm Valcea
 
 
CrosS F60+ (1)
Name Club
Voicu Mariana Slatina
 
 
CrosS M9-11 (1)
Name Club
Vladimir Moise Rm Valcea
 
 
CrosS M12-14 (1)
Name Club
Andrei-Claudiu Cebuc Bunesti
 
 
CrosS M15-18 (5)
Name Club
Antonie Andrei B Govora
Dogaru Gabriel B Govora
Porcaru Daniel DT Severin
Mario Fabian Mara Chisineu-Cris
Costea Ionut DT Severin
 
 
CrosS M19-34 (11)
Name Club
George Patrascu Slatina
Gabriel Atanasiu Bucuresti
Andrei Golovei Chisinau
Jinaru Dragos-Marian Mioveni
Mihai Razvan Ion Mioveni
Palos Mihai DT Severin
Gica Albulescu Turburea
Mihail Paraschiv Timisoara
Catalin Dumitru Georgesc Slatina
Sunei Razvan